عظیم داده

عظیم داده
عظیم داده ۱۳۹۷/۱/۸ ۸:۲۲:۳۰

چه چیزی است و چرا مهم است
داده های بزرگ یک اصطلاح است که حجم زیادی از داده ها را توضیح می دهد – هر دو ساختار یافته و بدون ساختار – که روزانه به یک کسب و کار جلب می کند. اما این مقدار اطلاعاتی نیست که مهم است. این سازمان ها با داده هایی که مهم هستند، انجام می شود. داده های بزرگ را می توان برای بینش تجزیه و تحلیل که منجر به تصمیم گیری بهتر و حرکت کسب و کار استراتژیک.

تاریخ

اهمیت

چه کسی از این استفاده می کند

چگونه کار می کند
تاریخچه تاریخ بزرگ و ملاحظات جاری
در حالی که اصطلاح “داده های بزرگ” نسبتا جدید است، اقدام جمع آوری و ذخیره مقادیر زیادی اطلاعات برای تجزیه و تحلیل نهایی، سنین پیری است. این مفهوم در اوایل سال ۲۰۰۰ به دست آمد، زمانی که تحلیلگر صنعت، داگ لینی، تعریف اصلی فعلی داده های بزرگ را به عنوان سه Vs بیان کرد:

جلد. سازمانها اطلاعات را از منابع مختلف، از جمله معاملات تجاری، رسانه های اجتماعی و اطلاعات از سنسور یا داده های دستگاه به دستگاه جمع آوری می کنند. در گذشته، ذخیره سازی آن مشکل بوده است – اما فناوری های جدید (مانند Hadoop) بار را کاهش داده اند.

سرعت داده ها در یک سرعت بی سابقه جریان می یابد و باید به موقع مورد رسیدگی قرار گیرند. تگ های RFID، حسگرها و اندازه گیری هوشمند نیاز به مقابله با جریان داده ها را در زمان واقعی نزدیک می کند.

تنوع. داده ها در همه نوع فرمت ها – از داده های ساخت یافته، عددی در پایگاه داده های سنتی به اسناد متنی بدون ساختار، ایمیل، ویدیو، صدا، اطلاعات صحیح سهام و معاملات مالی است.

در SAS، دو نوع ابعاد دیگر را در نظر می گیریم:

متغیر بودن علاوه بر افزایش سرعت ها و انواع داده ها، جریان داده ها می توانند با قله های دوره ای بسیار متناقض باشند. آیا چیزی در رسانه های اجتماعی روند دارد؟ بارهای پیک داده ای روزانه، فصلی و رویداد باعث می شود که مدیریت شوند. حتی بیشتر با داده های بدون ساختار.

پیچیدگی داده های امروز از منابع مختلف می آید، که باعث می شود پیوند، بازیابی، پاک سازی و تبدیل داده ها در سیستم ها دشوار باشد. با این وجود، لازم است روابط، سلسله مراتب و ارتباطات چندگانه ارتباط برقرار شود و ارتباط آنها برقرار شود یا داده های شما به سرعت می توانند از کنترل خارج شوند.

این یک پنجره مدال است
یک مشکل غیرمنتظره مواجه شد، به زودی بررسی کنید و دوباره امتحان کنید
کد خطا: MEDIA_ERR_UNKNOWN
شناسه جلسه: ۲۰۱۸-۰۳-۲۸: d6e838f9bfe2ea1e6c23cd4 Player Element ID: video-e2b8ad16e7484648b5377a6351d63765
OK بستن مدال Dialog
پتانسیل بزرگ داده بزرگ
مقدار داده هایی که در سطح جهانی ایجاد و ذخیره می شوند تقریبا غیر قابل تصور است و فقط رشد می کند. این بدان معنی است که حتی اطلاعات بیشتر در مورد اطلاعات کسب و کار بیشتر در اختیار شما قرار میگیرد – با این وجود تنها درصد کمی از اطلاعات در واقع تجزیه و تحلیل شده است. این برای کسب و کار چه معنایی دارد؟ چگونه می توان آنها را بهتر از اطلاعات خام که هر روز در سازمان هایشان جریان می یابد استفاده کند؟
چرا داده های بزرگ مهم هستند؟
اهمیت داده های بزرگ در اطراف چقدر اطلاعات شما وجود ندارد، اما آنچه شما با آن انجام می دهید. شما می توانید داده ها را از هر منبع و تجزیه و تحلیل آن را برای پیدا کردن پاسخ هایی که قادر به ۱) کاهش هزینه، ۲) کاهش زمان، ۳) توسعه محصول جدید و ارائه بهینه سازی، و ۴) تصمیم گیری هوشمند. هنگامی که داده های بزرگ را با تجزیه و تحلیل قدرتمند ترکیب می کنید، می توانید از وظایف مربوط به کسب و کار مانند:

تعیین علل ریشه ای شکست، مسائل و نقص در زمان واقعی.
ایجاد کوپن در نقطه فروش براساس عادت خرید مشتری.
بازنگری کل اوراق بهادار خطر در دقیقه.
تشخیص رفتار تقلبی قبل از آن که بر سازمان شما تأثیر بگذارد.
داده های بزرگ در جهان امروز
داده های بزرگ – و نحوه مدیریت سازمان ها و ایجاد بینش از آن – در حال تغییر نحوه استفاده از اطلاعات کسب و کار در جهان است. اطلاعات بیشتر در مورد تاثیر بزرگ داده ها بیشتر بدانید.
آرم کاغذ سفید
چگونه کسب و کارهای متوسطه از داده های بزرگ بهره مند شوند
هفت راهنمایی عملی، بینش خود را در مورد نحوه دریافت نتایج واقعی از تجزیه و تحلیل داده ها و تجسم و به دست آوردن مزیت رقابتی ارائه می دهد.
مقاله را بخوان

کاغذ سفید
یک نگاشت اطلاعاتی غیرواقعی
در این مقاله بررسی شده است که چگونه یک حرفه حرفه ای غیر حرفه ای غیر حرفه ای می تواند درک کند که چگونه از Hadoop استفاده می کند – و چگونه آن را در سال های آینده بر محیط داده های سازمانی تاثیر می گذارد.
خواندن خلاصه

کتاب
داده های بزرگ و داده کاوی
جرید دین، متخصص داده کاوی، کتاب خود را در زمینه داده کاوی نوشته است. او توضیح می دهد که چگونه برنامه تحلیلی خود را با استفاده از محاسبات با کارایی بالا و تجزیه و تحلیل پیشرفته به حداکثر برسانید.

خواندن خلاصه
SAS Visual Analytics عکس روی مانیتور
اضافه کردن Hadoop به مخلوط بزرگ داده خود را؟
SAS فراهم می کند همه چیز شما نیاز به دریافت بینش ارزشمند از همه این داده ها.

در مورد راه حل های بزرگ داده ها از SAS بیشتر بدانید
چه کسی از داده های بزرگ استفاده می کند؟
داده های بزرگ بر روی سازمان ها در سراسر هر صنعت تاثیر می گذارد. ببینید چگونه هر صنعت می تواند از این یورش اطلاعات استفاده کند.
بانکداری
با حجم زیادی از اطلاعات موجود در منابع بی شماری، بانک ها با یافتن راه های جدید و نوآورانه برای مدیریت داده های بزرگ روبرو هستند. در حالی که برای شناختن مشتریان و افزایش رضایت آنها مهم است، به حداقل رساندن خطر و فساد مهم است