علم داده

خدمات ما » علم داده
علم داده ۱۳۹۷/۱/۸ ۸:۲۴:۱۱

تقاضا برای متخصصین داده های ماهر در صنعت، دانشگاه، و دولت به سرعت در حال رشد است. برنامه علوم داده HarvardX شما را با پایگاه دانش لازم و مهارت های مفید برای مقابله با چالش های تجزیه و تحلیل داده های دنیای واقعی آماده می کند. این برنامه مفاهیم مانند احتمال، استنتاج، رگرسیون و یادگیری ماشین را پوشش می دهد و به شما کمک می کند مجموعه مهارت های ضروری را شامل برنامه ریزی، برنامه ریزی داده ها، داده ها با dplyr، تجسم داده با ggplot2، سازماندهی فایل با یونیکس / لینوکس، کنترل نسخه با git و GitHub، و آماده سازی سند قابل بازیافت با RStudio.

در هر دوره، ما از مطالعات موردی انگیزشی استفاده می کنیم، از سؤالات خاصی بپرسیم و با پاسخ دادن به این طریق از طریق تجزیه و تحلیل داده یاد بگیریم. مطالعات موردی عبارتند از: روند بهداشت جهانی و اقتصاد، نرخ جرم آمریکا، بحران مالی ۲۰۰۷-۲۰۰۸، پیش بینی انتخابات، ایجاد یک تیم بیس بال (با الهام از Moneyball) و سیستم های توصیه های فیلم.

در طول برنامه، ما از محیط نرم افزار R استفاده خواهیم کرد. شما R و مفاهیم آماری و تکنیک های تجزیه و تحلیل داده را به صورت همزمان یاد خواهید گرفت. ما اعتقاد داریم که شما بهتر می توانید R دانش را هنگامی که شما یاد می گیرید که چگونه برای حل یک مشکل خاص را حفظ کنید. علاوه بر این، HarvardX با DataCamp برای تمام تکالیف همکاری می کند که از تکنولوژی کد گذاری استفاده می کند که به شما امکان می دهد در طول دوره های تمرینی به دست آورید.